Oferty pracy

Pracownik ochrony

OPIS STANOWISKA

  • Wykonywanie zadań ochrony fizycznej obiektów przemysłowych, handlowych logistycznych lub budowlanych. W zależności od kwalifikacji i doświadczenia możliwe również zatrudnienie na stanowiskach kierowniczych
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • nadzór i realizacja procedur ochrony
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

OCZEKUJEMY:

  • Niekaralności
  • Samodzielności, odpowiedzialności
  • Znajomości przepisów ustawy „O ochronie osób i mienia” będzie dodatkowym atutem
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Pewności siebie
  • Opanowania, braku podatności na emocje
  • Wysokiej kultury osobistej

OFERUJEMY:

  • Osobom bez doświadczenia zapewniamy przeszkolenie, wdrożenie w system ochrony oraz opiekę przełożonego
  • Dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika (handlowe, biurowe, produkcyjne)
  • Dogodny system pracy
  • Terminowe wypłaty
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Współpracę z renomowanymi klientami
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko kierownicze

Kierownik zespołu ochrony

Obecnie brak naboru na to stanowisko.